כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

שירותי רפואה תעסוקתית

נדרשים לבצע בדיקות רפואיות לעובדים? זה הזמן לפנות לרופא תעסוקתי!

שירותי רפואה תעסוקתית כוללים בין היתר בדיקות דם, בדיקות שתן, בדיקות שמיעה ובדיקות גופניות. הבדיקות מתבצעות באמצעות ניידת שירות המגיעה אליכם עם רופא תעסוקתי מוסמך ומנוסה. שירותי הרופא התעסוקתי מספקים לכם מענה לבניית סביבת עבודה בריאה יותר עבור העובדים ומניעת פציעות ומחלות מקצועי הנוגעות לחומרים מסוכנים וסביבת עבודה בסיכון בריאותי גבוה. ניתן לקבל מהרופא התעסוקתי ייעוץ מקצועי בנוגע לזיהוי סיכונים בריאותיים במקום העבודה בדגש על מניעתם בכדי לשמור על בריאות העובדים שלכם לטווח הארוך.

הזמנת שירות לבדיקת שמיעה רופא תעסוקתי

אחת מהפגיעות הפיזיות הנפוצות ביותר אצל עובדים היא פגיעה ביכולת השמיעה. במקומות עבודה בהם הרעש הוא חזק, בין אם זה בגלל קרבה לאתרי בנייה ובין אם זה בגלל שימוש בציוד מרעיש, ישנו סיכון גבוה לפגיעה בשמיעה של העובדים שלכם. אם כן, בדיקת שמיעה רופא תעסוקתי היא חשובה ביותר על מנת לבדוק האם יש צורך בהתאמת הציוד ושיטת העבודה בכדי לשמור על בריאות העובדים שלכם במקום.

חוות דעת רופא תעסוקתי מקצועי

מלבד בדיקות שמיעה ובדיקות תקופתיות, הרופא התעסוקתי יכול לספק לכם גם חוות דעת אשר מקבלות תוקף משפטי של חוות דעת רופא תעסוקתי למוסדות שונים כמו הביטוח הלאומי וחברות וקרנות הפנסיה. חוות דעת של רופא תעסוקתי אף יכולה להיות רלוונטית לדיונים בבית משפט במידה וקיימים בנוגע לעובד או לעובדים מסויימים. לכן, חשוב שיהיה לכם רופא תעסוקתי קבוע לכל שירות רפואי הנדרש לכם כחלק מניהול עובדים ופועלים בחברה. את הפתרונות היעילים ביותר לשמירה על עובדים בריאים לטווח הארוך, תוכלו למצוא דרך הרפואה התעסוקתית המתקדמת ביותר הקיימת היום.

שירותי רפואה תעסוקתית מתקדמים

לקבלת מידע נוסף על שירותי רפואה תעסוקתית עבור העובדים שלכם, צרו קשר עם חברת מדיטסט הותיקה הפועלת בתחום כבר 2 עשורים ברציפות. צוות החברה כולל רופאים תעסוקתיים מוסמכים מהטובים ביותר בארץ, המביאים איתם ניסיון רב וידע עצום בביצוע בדיקות והוצאת חוות דעת רפואיות למגוון רחב של חברות ומפעלי תעשייה ברחבי הארץ. צוות חברת מדיטסט זמין עבורכם דרך כתובת המייל המופיעה באתר, או דרך מספר הטלפון של משרדי החברה המופיע בדף.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים