כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רפואה תעסוקתית פרטית

זקוקים לשירותי רפואה תעסוקתית? אתם בדיוק במקום הנכון!

רפואה תעסוקתית פרטית כוללת שורה ארוכה של בדיקות רפואיות המספקות אישורים או רשיונות הנדרשים למקומות עבודה ולמוסדות מסויימים. עובדים ההכרחיים לעבודה היום יומית של ארגון או חברה מסויימת, יכולים לעבור בדיקות תקופתיות בסיסיות על מנת לגלות בעיות בריאותיות מסויימות ולמנוע בעיות בריאותיות עתידיות. במקומות עבודה בתחומים מסויימים זה אף נדרש על פי החוק. במקומות בהם ישנו סיכון גבוה של פגיעה בעובד עקב חשיפה ממושכת לחומרים כימיים מסוכנים או עקב סיכון מעבודה בגובה או בשימוש ציוד כבד בסיכון גבוה, חובה לבצע בדיקות תקופתיות בכל שנה על מנת לקבל אינדיקציה על המצב הבריאותי של כל עובד ועובד.

רופאה תעסוקתית לבדיקות תקופתיות

בעבר, בדיקות תקופתיות היו חובה במאות מפעלים וחברות בישראל וכיום זה נדרש על פי קריטריונים מסויימים. בחיפוש אחר רופאה תעסוקתית מקצועית, תוכלו למצוא את הצוות הרפואי הטוב ביותר דרך המכון הרפואי מדיטסט. המכון ממוקם במרכז הארץ ומספק שירות לאיזורים נרחבים בישראל באמצעות בדיקות ניידות עם מכשור וציוד מקצועי. שירותי החברה כוללים בין היתר ייעוץ של רופא ובדיקות סקר למעקב שוטף אחר המצב הבריאותי של העובדים והמנהלים במקום העבודה שלכם. בנוסף לכך, החברה מספקת בדיקות רפואיות לקבלה לעבודה במקומות בהם יש צורך בכך וחוות דעת תעסוקתית רשמית אשר ניתן להגיש אותה לכל הגורמים הרלוונטיים.

הפחתת הסיכון למחלות במקום העבודה

הדרך להפחתת המחלות במקום העבודה היא באמצעות מניעה שלהם, בעיקר כאשר מדובר על מקומות עבודה עם סיכון בריאותי גבוה. הבדיקות יכולות להביא לאינדיקציה לגבי חשיפה לחומרים או לשיטות עבודה אשר אינן מתאימות לשימוש בחומרי הגלם במקום העבודה. המכון הרפואי מדיטסט יכול לסייע לכם בכל בדיקה רפואית הנדרשת מכם כמקום עבודה ובכל דו”ח או חוות דעת תעסוקתית הדרושה לכם על פי החוק. החברה פועלת כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ומביאה איתה שיטות מתקדמות לביצוע בדיקות רפואיות מהירות.

היתרון בהזמנת רופאים תעסוקתיים פרטיים

רופאים תעסוקתיים פרטיים מביאים איתם ידע וניסיון בטיפול במגוון רחב של עובדים ויכולים לספק לכם מענה גם במצבים ייחודיים הנוגעים לחברה או לבית העסק שלכם. הרופא הפרטי התעסוקתי יכול להתאים לכם בדיקות על פי הדרישות שלכם לקבלה לעבודה לדוגמא ויכול להפוך להיות רופא החברה באופן קבוע לכל הצרכים העסקיים והניהוליים שלכם. אם בית העסק שלכם פועל בקירבה או בשימוש של חומרים מסוכנים לבריאות, ישנן תקנות בהן תדרשו לעמוד כאשר חלקן דורשות בדיקות תקופתיות של רופא תעסוקתי לעובדים שלכם.

רופא תעסוקתי פרטי מחיר משתלם עד אליכם

הדרך הנוחה ביותר לקבל שירות של רופא תעסוקתי, היא באמצעות שירות עד אליכם. השירות חוסך לכם את הצורך לשלוח את כל העובדים שלכם למכון מסויים לבדיקות ובדרך זו אתם מפחיתים ככל הניתן את הפגיעה בעבודה השוטפת. בחיפוש אחר רופא תעסוקתי פרטי מחיר משתלם תוכלו למצוא בשירות הבדיקות התעסוקתיות הנייד המגיע למשרד או למפעל שלכם. את הבדיקות ניתן לקבוע ביום ובשעה המתאימים ביותר לכל עובד או לכלל העובדים, על פי משמרות העבודה במקום.

רפואה תעסוקתית פרטית של חברה מקצועית

למידע נוסף על רפואה תעסוקתית פרטית של המכון הרפואי מדיטסט, צרו קשר עכשיו עם צוות המכון ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לבדיקות הנדרשות לעובדים שלכם. צוות הרופאים של החברה יתאים לעובדים שלכם את הבדיקות בצורה אופטימלית על מנת שתוכלו לקבל את כל האישורים והרשיונות הנדרשים לכם להמשך העבודה.

 

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים