רפואה תעסוקתית פרטית

זקוקים לשירותי רפואה תעסוקתית? אתם בדיוק במקום הנכון!

רפואה תעסוקתית פרטית כוללת שורה ארוכה של בדיקות רפואיות המספקות אישורים או רשיונות הנדרשים למקומות עבודה ולמוסדות מסויימים. עובדים ההכרחיים לעבודה היום יומית של ארגון או חברה מסויימת, יכולים לעבור בדיקות תקופתיות בסיסיות על מנת לגלות בעיות בריאותיות מסויימות ולמנוע בעיות בריאותיות עתידיות. במקומות עבודה בתחומים מסויימים זה אף נדרש על פי החוק. במקומות בהם ישנו סיכון גבוה של פגיעה בעובד עקב חשיפה ממושכת לחומרים כימיים מסוכנים או עקב סיכון מעבודה בגובה או בשימוש ציוד כבד בסיכון גבוה, חובה לבצע בדיקות תקופתיות בכל שנה על מנת לקבל אינדיקציה על המצב הבריאותי של כל עובד ועובד.

רופאה תעסוקתית לבדיקות תקופתיות

בעבר, בדיקות תקופתיות היו חובה במאות מפעלים וחברות בישראל וכיום זה נדרש על פי קריטריונים מסויימים. בחיפוש אחר רופאה תעסוקתית מקצועית, תוכלו למצוא את הצוות הרפואי הטוב ביותר דרך המכון הרפואי מדיטסט. המכון ממוקם במרכז הארץ ומספק שירות לאיזורים נרחבים בישראל באמצעות בדיקות ניידות עם מכשור וציוד מקצועי. שירותי החברה כוללים בין היתר ייעוץ של רופא ובדיקות סקר למעקב שוטף אחר המצב הבריאותי של העובדים והמנהלים במקום העבודה שלכם. בנוסף לכך, החברה מספקת בדיקות רפואיות לקבלה לעבודה במקומות בהם יש צורך בכך וחוות דעת תעסוקתית רשמית אשר ניתן להגיש אותה לכל הגורמים הרלוונטיים.

הפחתת הסיכון למחלות במקום העבודה

הדרך להפחתת המחלות במקום העבודה היא באמצעות מניעה שלהם, בעיקר כאשר מדובר על מקומות עבודה עם סיכון בריאותי גבוה. הבדיקות יכולות להביא לאינדיקציה לגבי חשיפה לחומרים או לשיטות עבודה אשר אינן מתאימות לשימוש בחומרי הגלם במקום העבודה. המכון הרפואי מדיטסט יכול לסייע לכם בכל בדיקה רפואית הנדרשת מכם כמקום עבודה ובכל דו”ח או חוות דעת תעסוקתית הדרושה לכם על פי החוק. החברה פועלת כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ומביאה איתה שיטות מתקדמות לביצוע בדיקות רפואיות מהירות.

רפואה תעסוקתית פרטית של חברה מקצועית

למידע נוסף על רפואה תעסוקתית פרטית של המכון הרפואי מדיטסט, צרו קשר עכשיו עם צוות המכון ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לבדיקות הנדרשות לעובדים שלכם. צוות הרופאים של החברה יתאים לעובדים שלכם את הבדיקות בצורה אופטימלית על מנת שתוכלו לקבל את כל האישורים והרשיונות הנדרשים לכם להמשך העבודה. 

Leave a Reply

Close Menu