כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רפואה תעסוקתית אורטופד

רפואה תעסוקתית אורטופדית: התמחות חשובה בבריאות הספורטאים

המרכז הרפואי “מדיטסט” הוא לא רק מוביל בתחום הבדיקות הרפואיות התקופתיות, אלא גם ברפואה התעסוקתית האורטופדית. התמחות זו חיונית במיוחד עבור ספורטאים, שבריאות הגוף שלהם היא הכלי העיקרי שבו הם משתמשים במקצועם.

המעמד הייחודי של “מדיטסט

המרכז מוכר על ידי משרד הבריאות כ”תחנה מורשת לרפואת ספורט”, כפי שהוגדר ב”חוק הספורט”, והוא אחד מהמכונים הראשונים שקיבלו את ההכרה הזו. ההיכרות הזו היא לא פחות מאשר אישור למקצועיות ולרמת השירות הגבוהה שהמרכז מציע.

במשך השנים, עברו ב”מדיטסט” עשרות אלפי בדיקות ספורטאים ממגוון ענפי הספורט. הבדיקות האלה הן חלק בלתי נפרד מהכנה מקצועית לתחרויות, התאוששות מפציעות והבנה של תוכניות אימון מותאמות אישית.

הציוד המתקדם והאנשים שמפעילים אותו

הבדיקות ב”מדיטסט” אינן בדיקות רגילות. הן מתבצעות באמצעות ציוד רפואי מתקדם, המסוגל לזהות באופן מדויק את מצב הספורטאי ואת הצרכים הפיזיים שלו. הכל כדי להבטיח שהספורטאי יוכל להמשיך ולבצע את הפעילות הגופנית שלו בצורה הטובה ביותר.

אך הציוד לבדו אינו מספיק. הטכנאים שמפעילים את הציוד הם החשובים ביותר במערך. הם הם אלה שמבצעים את הבדיקות באופן מדויק, מעניקים את ההסברים הדרושים לספורטאי ומסייעים בכל שלב ושלב. הטכנאים של “מדיטסט” הם מיומנים, מוסמכים, ועם ניסיון רב בהפעלת המכשור הרפואי המיועד לבדיקות ספורטאים.

רפואה תעסוקתית אורטופדית: המפגש של הספורט והרפואה

התמחות ברפואה התעסוקתית האורטופדית היא אחת ההתמחויות המרתקות ביותר ברפואה. במרכזה נמצא הגוף האנושי, המתנהג ומגיב לעומסים גופניים, לפציעות ולהתאוששות. המרכז הרפואי “מדיטסט” הבין את חשיבות התחום והוא אחראי, בין השאר, לבדיקות אלפי ספורטאים במשך שנים.

ההכרה של משרד הבריאות

ההיכרות הרשמית של משרד הבריאות ל”מדיטסט” כ”תחנה מורשת לרפואת ספורט” כאחד המכונים הראשונים שקיבלו כזו הכרה, “מדיטסט” הצביע את דרכו ברמת המקצועיות הגבוהה והביצוע המדויק.

מי מגיע לבדיקה במרכז?

עשרות אלפי ספורטאים, ממגוון ענפי הספורט, חוו את השירות האיכותי של “מדיטסט”. ספורטאים מתחומים שונים, מאגודות ומוסדות ספורט שונים, מגיעים כדי לקבל תמונת מצב מדויקת ומקצועית של בריאותם.

הציוד והטכנולוגיה

בכל התחום המגוון של הרפואה האורטופדית, הציוד המתקדם מגלם תפקיד חשוב. המרכז הרפואי “מדיטסט” מצויד בציוד מתקדם לביצוע הבדיקות. וגם בציוד רפואי תיקני למקרה של סיבוכים.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים