כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רפואה תעסוקתית אובדן כושר עבודה

מיהו הגורם המוסמך לקבוע אובדן כושר עבודה?

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא חלק קבוע מביטוח הפנסיה שלכם ובכדי לקבל אומדן על המצב הרפואי שלכם, יש לכם אפשרות לפנות לרפואה תעסוקתית אובדן כושר עבודה. הרופא התעסוקתי הוא הגורם המקצועי היחיד שיכול לספק חוות דעת בנוגע למצב פיזי לעבודה. את התביעה לקבלת פיצויים חודשיים או חדש פעמיים ניתן להגיש לגורמים הרלוונטיים כגון המוסד לביטוח לאומי והחברות הפרטיות המספקות כיסויים ביטוחיים דרך קרנות הפנסיה השונות. חוות הדעת של רופא תעסוקתי רלוונטית גם לצרכי הגדלת קצבה חודשית במידה וכבר אישרו לכם פיצויים באמצעות גמלה חודשית עקב אובדן כושר עבודה.

פגיעות רלוונטיות לאובדן כושר עבודה

ישנם 2 סוגים עיקריים של פגיעות שניתן להגיש כנגדם תביעה לאובדן כושר עבודה. הסוג הראשון הוא פגיעה כללית של העובד, נפשית או פיזית שאינה קשורה בקשר ישיר למקום העבודה או בדרך או בחזרה ממקום העבודה. הפגיעה יכולה להיות גם פגיעת ספורט או מחלה כרונית או מחלה קשה. יש להתייחס לסוג זה גם לתביעות על רקע נפשי, כאשר פגיעה נפשית מכל סיבה שהיא היכולה גם לפגוע בתפקוד שלכם בתור עובדים אצל המעסיק שלכם. הסוג השני הוא תאונות המתרחשות במקום העבודה, בדרך למקום העבודה או בחזרה הביתה ממקום העבודה שלכם. הפגיעה יכולה להיות תאונה, פציעה, פגיעות כרוניות או מחלות הנוגעות לחשיפה לחומרי גלם מסוכנים.

רשימת מחלות מקצוע מביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי בישראל קובע ומעדכן כל כמה שנים רשימה מפורטת של כל מחלות המקצוע הרלוונטיות להגשת תביעה לאובדן כושר עבודה. אם אתם רוצים לקבל חוות דעת מקצועית ממכון רפואה תעסוקתית אובדן כושר עבודה, יש לכם אפשרות לפנות אלינו דרך האתר ולתאם איתנו פגישה לביצוע הבדיקות הרלוונטיות למקרה המחלה או הפציעה שלכם. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט נספק לכם את כל המידע הנוגע למחלות המקצוע אשר נקבעו על ידי המוסד לביטוח לאומי ונסייע לכם להתקדם לשלב הבא של הגשת התביעה.

התפקיד של רופא תעסוקתי אי כושר עבודה

כחלק מתפקידו של רופא תעסוקתי אי כושר עבודה יכול להיקבע על פי קבלת היסטוריה תעסוקתית (אנמנזה תעסוקתית) ובדיקת הסיכונים התעסוקתיים הקשורים למקום העבודה ולפציעה או מחלה. בנוסף לכך, הרופא התעסוקתי יכול לקבוע כי עובד בעל מגבלות פיזיות מסויימות ובעל נכות בדרגה מסויימת, אינו כשיר לעבודה בתחום עיסוק ספציפי או כללי. השירות רלוונטי גם לבעלי חברות ומפעלים תעשייה הזקוקים לחוות דעת לגבי עובד מסויים לפני העסקתו או במהלך העסקתו במקום העבודה.

רפואה תעסוקתית רחובות וראשון לציון

אם אתם גרים באיזור ראשון לציון ורחובות, יש לכם אפשרות לקבל שירות אישי של רופא תעסוקתי עד הבית. רפואה תעסוקתית רחובות וראשון לציון זמינה עבורכם דרך האתר עם שירות עד הבית של רופא תעסוקתי מקצועי. הרופא התעסוקתי יכול גם להגיע למקום העבודה שלכם בתיאום מראש עם מנהלי החברה ולבדוק את קשר הפציעה או המחלה שלכם למקום העבודה. לאחר ביצוע כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות, תוכלו לקבל חוות דעת רפואית הנחשבת למסמך משפטי רשמי היכול לשמש אתכם בדיונים בבית המשפט ולהגשת תביעות כנגד חברות ביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

רפואה תעסוקתית אובדן כושר עבודה

לקבלת מידע נוסף על רפואה תעסוקתית אובדן כושר עבודה לעובדים שכירים, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במכון הרפואי מדיטסט נספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר בנוגע להוצאת חוות דעת להגשת תביעות לאובדן כושר עבודה.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים