כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי פרטי

מנהלים חברה או עסק בתל אביב? זקוקים לרופא תעסוקתי?

רופא תעסוקתי פרטי מספק מענה למגוון רחב של בעיות הנוגעות לבריאות העובדים שלכם והוא יכול לאבחן פציעות או מחלות מקצוע ולמנוע החמרה של מצבים בריאותיים. הרופא התעסוקתי הוא בעל תפקיד חשוב ואחריות גדולה למניעת חשיפה לחומרים מסוכנים בבתי עסק ומפעלים ויכול לייעץ לכם כיצד לפעול על מנת למנוע סיכון בריאותי לעובדים שלכם במקום העבודה. ההתמחות של הרופא התעסוקתי, מאפשרת לו לבצע בדיקות גופניות הקשורות לתעסוקת העובד והוא יכול לייעץ לכם בנושאים רפואיים הקשורים לתהליכים בירוקרטיים, מול המוסד לביטוח לאומי והמוסד לבטיחות וגיהות הנחשב למוסד הותיק בישראל לבטיחות מקומות עבודה.

רופא תעסוקתי פרטי תל אביב לבדיקות תקופתיות

אם אתם מנהלים מפעל או בית עסק בעיר תל אביב הנדרש לעמוד בתקנות בטיחות הכוללות בדיקות רפואיות תקופתיות, חשוב שיהיה לכם רופא תעסוקתי פרטי תל אביב באופן קבוע. הרופא התעסוקתי יגיע למפעל או למשרדים שלכם בכל שנה, או כל תקופה מוגדרת מראש על פי התקנות ויבצע בדיקות רפואיות באמצעות ניידת בדיקות מקצועית. ניידת הבדיקות מאפשר לבצע מגוון רחב של בדיקות בבית העסק שלכם, מבלי לשלוח את העובדים שלכם למכון ספציפי לביצוע כל בדיקה. בין הבדיקות התעסוקתיות הקיימות, ניתן לבצע בדיקות דם ובדיקות שתן המועברות ישירות למעבדה מקצועית המספקת תשובות מהירות תוך מספר ימים.

רופא תעסוקתי בתל אביב לחוות דעת רפואיות

אחד הכלים החשובים ביותר שיש לרופא תעסוקתי בתל אביב להציע לכם, הוא חוות הדעת הרפואיות. חוות דעת רפואית יכולה להיות רלוונטית לצורכי קבלת עובד חדש למפעל או לצורך יציאה של עובד לחו”ל. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בחוות הדעת הרפואיות של הרופא התעסוקתי, גם מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברות הפנסיה השונות. חוות הדעת רלוונטיות גם לצורך קבלת רישיונות לעבודה עם כלי טיס או כלי שיט במידה ונדרש כחלק מהעבודה בחברה או בעסק שלכם.

יצירת קשר עם רופא תעסוקתי פרטי

ליצירת קשר כבר היום עם רופא תעסוקתי פרטי מנוסה ומקצועי, צרו קשר עם חברת מדיטסט דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו להתייעץ עם הרופאים של החברה בנוגע לביצוע הבדיקות הנדרשות לכלל העובדים שלכם.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים