כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי מומלץ

מחפשים מומחה ברפואה תעסוקתית?

הרפואה התעסוקתית היא מומחיות ייחודית הדורשת ידע נרחב בתחומים רבים כגון חוקי התעסוקה, איכות הסביבה והתנהלות בירוקרטית מול קרנות הפנסיה והמוסד לביטוח לאומי. בחיפוש אחר רופא תעסוקתי מומלץ לבדוק אילו שירותים נדרשים לכם, בין אם אתם מעסיקים ובין אם אתם מועסקים. הרפואה התעסוקתית יכולה לעזור לכם או לעובדים שלכם במציאת תנאים אופטימליים לעבודה במצבים פיזיים שונים כמו פריצת דיסק או בלט דיסק והתאמת תנאי עבודה למצבים כמו בעיות שמיעה או טנטון, כאשר המטרה היא למנוע בעיות רפואיות עתידיות ושמירה על בריאות העובד במקום העבודה.

רופא תעסוקתי מומחה לביטוח לאומי

אחד הנושאים הרלוונטיים ביותר לעובדים כאשר הם פונים לרופא תעסוקתי מומחה, הוא נושא ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי. המוסד לביטוח לאומי מהווה מקור פיצוי או קצבה כספית במקרה של אובדן כושר עבודה אצל עובדים. אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה הקשורות למקום העבודה, נקבע על פי דרגות וקביעת דרגת אובדן כושר עבודה תלויה גם בחוות הדעת הרפואית של הרופא התעסוקתי. רופאים תעסוקתיים המביאים איתם ניסיון בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי, יכולים לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה מהירה ויעילה יותר בשימוש חוות הדעת הרשמית של הרופא.

רופא תעסוקתי מומלץ לשירותכם עד הבית

על מנת לחסוך בזמן הנדרש לכם לביצוע בדיקות ופגישות עם רופא תעסוקתי, יש לכם אפשרות להזמין רופא תעסוקתי מומלץ לשירותכם עד הבית או עד למקום העבודה שלכם. השירות ניתן יחד עם ניידת בדיקות מקצועית המאפשרת לבצע את מירב הבדיקות התעסוקתיות הנדרשות היום, כאשר חלק מהבדיקות מועברות לפיענוח במעבדה כמו בדיקות דם ובדיקות שתן. ניתן לבצע בבדיקה עם רופא תעסוקתי בבית בדיקות נוספות כמו בדיקות שמיעה ובדיקת כשירות גופנית לעבודות מסויימות.

רופא תעסוקתי מומלץ עם שירות עד הבית

להזמנת שירות עד הבית של רופא תעסוקתי מומלץ לתאם פגישה כבר היום ולשריין את היום והשעה הרצויה לכם. חברת מדיטסט מציעה לכם שירות של רופא תעסוקתי מקצועי לביצוע בדיקות רפואיות וייעוץ אישי בנוגע להכנת המסמכים ולהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות. התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר וקבעו פגישה כבר לימים הקרובים.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים