כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי בתל אביב

מנהלים חברה באיזור ת”א? שכירים בחברה בת”א ומעוניינים לתבוע על אובדן כושר עבודה?

אם אתם מחפשים רופא תעסוקתי בתל אביב, כדאי שתכירו את השירותים השונים שרופא תעסוקתי יכול להעניק לכם. הרופא התעסוקתי יכול לספק לעובדים שלכם סוגים שונים של כבדיקות כגון בדיקות על פי התקנות לבטיחות בעבודה, בדיקות חשיפה לחומרים מסוכנים, בדיקות קבלה לעבודה, בדיקות לעגורנאים ועובדים החשופים לרעש ואבק. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מספקים לכם את השירות המקצועי ביותר של רופא תעסוקתי עד לבית העסק או לחברה שלכם. הרופאים שלנו יגיעו אליכם עם ציוד מקצועי לביצוע בדיקות ויבצעו עבורכם את הבדיקות במקום.

בדיקות המוכיחות אובדן כושר עבודה

אחד השירותים הנדרשים עבור עובדים שכירים הנפגעו במהלך עבודתם הוא בדיקת אבחון לקבלת  המלצה מרופא תעסוקתי. המלצה מרופא תעסוקתי יכולה לספק חוות דעת לגבי אובדן כושר עבודה אשר יכולה לשמש את העובד בתביעה למתן פיצויים עקב תאונה או שימוש בחומרים מסוכנים במהלך עבודה כשכיר.

חוות דעת לפיצויים כנגד מעסיקים וחברות ביטוח

המלצת רופא תעסוקתי יכולה לסייע לכם בתביעות פיצויים במקרים של תאונות או פגיעה פיזית או נפשית במקום העבודה שלכם. המלצת רופא תעסוקתי היא בסיס חשוב לכל ניסוח כתב תביעה והיא משמשת למאות דיונים בבתי המשפט בישראל כראיה לגבי המקרה שלכם.

קביעת תאריך לבדיקה אצל הרופא

קיבלתם החלטה לפנות לרופא תעסוקתי בתל אביב? עשיתם החלטה נכונה! רופא תעסוקתי מקצועי יספק לכם חוות דעת אמינה לגבי המצב הבריאותי שלכם, אשר יכולה לשמש אתכם בפנייה לרשויות מסויימות כגון המוסד לביטוח לאומי, משרדים ממשלתיים וחברות ביטוח פרטיות. זה הזמן לקבוע איתנו את התאריך לבדיקה שלכם עם צוות הרופאים שלנו ולדאוג לבצע את הבדיקה לפני הגשת תביעה לפיצויים מכל גורם הנדרש לכך.

רופא תעסוקתי בתל אביב לבדיקות מקיפות

רופא תעסוקתי בתל אביב והסביבה תוכלו למצוא אצלנו במכון הרפואי מדיטסט, המביא איתו ניסיון רב בביצוע בדיקות מעבדה ובדיקות פיזיות מסוגים שונים עם אפשרות לקבל חוות דעת רפואית לשימוש שלכם מול כל הרשויות הרלוונטיות הקיימות. תהליך הבדיקה הוא מסודר מאוד ובנוי ממספר שלבים הכוללים בין היתר בדיקות דם, בדיקות שתן ובדיקות דופק ולחץ דם במנוחה ובתנועה.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים