כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי בתל אביב יפו

רופא תעסוקתי בתל אביב-יפו: מעקב אחר בריאות העובדים

תל אביב-יפו היא לא רק העיר המסחרית של מדינת ישראל אלא גם הבית למגוון רחב של אנשים העובדים בתחומים שונים. בין היתר, רופאי תעסוקה בעיר מספקים תמיכה וסיוע ברפואה המונעת בכדי להבטיח את בריאות העובדים.

בזכות המרכז הרפואי “מדיטסט”, שנוסד בשנת 1987, תושבי העיר והסביבה יוכלו ליהנות משירותים רפואיים מקיפים במסגרת בדיקות רפואיות תקופתיות. מטרת הבדיקות האלו היא לא רק לאתר תסמינים או בעיות בריאות כשהם כבר קיימים, אלא להקדים ולמנוע אותם.

בדיקות רפואיות תקופתיות – למעקב אחר מצבם הבריאותי של מנהלים ועובדים

שוק העבודה בימינו מרתק ומאתגר, אך הוא יכול להכיל סיכונים לבריאות. בעקבות הלחצים הרבים, דרישות התפקיד והסביבה התעסוקתית, קיים הצורך המתמשך למעקב אחר מצב הבריאות של העובדים. הבדיקות התקופתיות הן הכלי האולטימטיבי למעקב זה, המאפשר גילוי ההיר של גורמים הפוגעים בבריאות.

בדיקות יציאה/חזרה מחו”ל

עם התפתחות הגלובליזציה והזיקה הכלכלית בין המדינות, הרבה עובדים מגיעים או יוצאים לעבודה בחו”ל. רופא תעסוקה בתל אביב-יפו יספק את הכלים הדרושים להבטיח שהעובד מגיע למקום העבודה החדש במצב בריאות תקין, וגם יוכל לספק המלצות בעקבות החזרה ממסגרת עבודה בחו”ל.

בדיקת קבלה לעבודה

לפני כל קבלה לתפקיד עבודה, קיים הצורך לוודא את התאמת העובד לתפקיד. בעזרת בדיקות קבלה ייחודיות, הרופא התעסוקתי יכול להעריך את היכולת של העובד להתמודד עם דרישות התפקיד ולוודא שאין סיכונים בריאותיים אשר יכולים להשפיע על ביצוע העבודה.

בדיקות שמיעה וראיה

במקצועות מסויימים, השמיעה והראיה הן חיוניות לביצוע התפקיד באופן מיטבי. בזכות הכלים המתקדמים שברשות רופא תעסוקה, אפשר לאתר באופן מוקדם כל ירידה או שינוי ביכולות אלו, ולספק המלצות לטיפול או להסבה מקצועית במקרה הצורך.

רופא תעסוקה בתל אביב-יפו הוא השותף האמין בהבטחת בריאות העובדים בעיר הגדולה בארץ. באמצעות המעקב הקרוב, ההכוונה המקצועית לצרכי העובדים, רופא תעסוקה מבטיח שכל עובד יוכל לתת את המירב במקום העבודה באופן בריא ובטוח.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים