כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי בצבא

עובדים במסגרת צבאית? זקוקים לחוות דעת רופא תעסוקתי?

אם אתם עובדים במסגרת צבאית ויש לכם הגבלה כלשהי הנוגעת לתפקיד שלכם, כדאי שתדעו שיש לכם אפשרות להגיש חוות דעת מקצועית של רופא תעסוקתי בצבא על מנת לדרוש שיבוץ במקום אחר. הרופא התעסוקתי מבצע בדיקה אובייקטיבית ומתייחס למספר פרמטרים הנוגעים לעבודה היום יומית שלכם, לשינוי הפיזי או הנפשי שיכול להשפיע על התפקוד שלכם בתפקיד ולכשירות שלכם בעבודה. חוות הדעת אינה מחייבת את המנהלים שלכם, אך עם זאת במסגרת הצבאית יש לה חשיבות רבה כאשר מבקשים לעבור למקום עבודה אחר במסגרת צה”ל או לתפקיד אחר באותה יחידה.

שינוי תפקיד עקב פגיעה פיזית

גוף שנקרא צה”ל הוא אחד מגופי העסקה הגדולים בישראל והוא מעסיק עשרות אלפי עובדים במגוון רחב של תפקידים. לצה”ל יש אינטרס לשמר כוח אדם באופן כללי מכיוון שהשוק הפרטי בחוץ מציע ברוב המקרים משכורות ותנאים טובים יותר לאותם תפקידים. לכן, אם אתם מתלבטים לגבי הגשת בקשה להעברת תפקיד או יחידה, כדאי שתדעו כי הסיכויים ברוב המקרים לטובתכם. עם זאת, כפי שציינו הרופא התעסוקתי מספק חוות דעת אובייקטיבית אשר אינה תופסת צד בדרישה שלכם. במידה וחוות הדעת מספקת את היחידה הצבאית שלכם, הרופא התעסוקתי יצטרף להגיע ליחידה שלכם ולראות את אופציות התפקידים הרלוונטיים אליכם בכדי לתת חוות דעת נוספת.

מציאת תפקיד חדש באותה יחידה

במידה ואתם עובדים טובים והמפקדים ביחידה מרוצים מהעבודה שלכם באופן כללי, יתכן והם ירצו להשאיר אתכם ביחידה גם אם זה בתפקיד אחר. חוות הדעת של רופא תעסוקתי בצבא תסייע לכם לקבל תפקיד חדש ביחידה. במידה ולא ימצא שום תפקיד הרלוונטי ליכולות הפיזיות או הנפשיות שלכם, תהיה לכם אפשרות לפנות לוועדה רפואית על מנת לממש את הזכויות שלכם. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט נספק לכם את כל המידע הדרוש לתהליך ונבצע את הבדיקות הרלוונטיות בכדי להוציא חוות דעת מקצועית ליחידה הצבאית שלכם.

קביעת תור לרופא תעסוקתי בצבא

ליצירת קשר עם רופא תעסוקתי בצבא וקביעת תור לביצוע בדיקות להוצאת חוות דעת רפואית, התקשרו אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במכון הרפואי מדיטסט נתאם עבורכם פגישה אצלנו במכון בגבעתיים כבר לשבוע הקרוב.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים