כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי בחיפה

מנהלים מפעל או בית עסק בצפון החשוף לחומרים מסוכנים?

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח במפעל או בית עסק בצפון המשתמש בחומרים מסוכנים, כדאי שיהיה לכם רופא תעסוקתי קבוע. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט יכולים לספק לכם רופא תעסוקתי בחיפה עם צוות רופאים מהטובים בארץ. המרכז הרפואי שלנו פועל כבר למעלה מ-20 שנה בביצוע בדיקות תעסוקתיות לעובדים ויכול לספק לכם מגוון רחב של בדיקות על פי הצרכים העסקיים שלכם.

ביצוע ועדות לבדיקות כושר עבודה

בדיקות תעסוקתיות כוללת בין היתר גם ועדות רפואיות. ועדה רפואית רופא תעסוקתי בודקת כשירות לעבודה אצל העובדים שלכם או עובדים אשר אתם מעוניינים לגייס. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מספקים בדיקות תעסוקתיות עם רופאים המתמחים רק בבדיקות הללו ומבצעים את העבודה הזו על בסיס יום יומי. באמצעות ועדה רפואית רופא תעסוקתי, ניתן לקבל מידע אמין ועדכני על מצב כושר העבודה של כל עובד ועובד. בדיקות כושר עבודה יכולות להתאים גם עבור עובדים הנדרשים לבצע עבודות בגובה או עבודות הדורשות מאמץ פיזי מסויים.

קבלת חוות דעת רפואית על עובד

רוצים לקבל חוות דעת רפואית על עובד מסויים בחברה או במפעל שלכם? מעוניינים בהמלצות מרופא תעסוקתי? אנחנו במכון הרפואי מדיטסט יכולים להציע לכם לבצע בדיקות רפואיות במפעל או בחברה שלכם על מנת לקבל המלצות מרופא תעסוקתי. הבדיקות שלנו מתבצעות במקום העבודה של העובדים שלכם על מנת לחסוך בזמן ובהוצאה על הבדיקות ולמנוע פגיעה בעבודה השוטפת של העבודה שלכם.

קביעת תאריך לבדיקות רפואיות לעובדים

לקביעת יום ועשה לבדיקה רפואית לעובדים שלכם, צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר והצוות שלנו יתאם עבורכם את יום הבדיקה ושעת הבדיקה. צוות הרופאים שלנו נחשב למוביל כיום בתחום התעסוקתי והוא יגיע אליכם לצורך הבדיקה עם ציוד מתקדם המאפשר לספק נתונים מהירים ואמינים על המצב הרפואי של כל העובדים שלכם.

רופא תעסוקתי בחיפה והסביבה

למידע נוסף על רופא תעסוקתי בחיפה והסביבה, התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע כאן באתר או השאירו את הפרטים של בית העסק שלכם בטופס רישום הפרטים הנמצא כאן באתר. הצוות שלנו יחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי לעובדים שלכם.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים