כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי אחרי תאונת עבודה

נפגעתם בתאונת עבודה? צריכים לקבוע את דרגת כושר העבודה שלכם?

אם נפגעתם בתאונה במקום העבודה שלכם, או בדרך למקום העבודה או ממקום העבודה, ניתן לקבוע לכם את דרגת אובדן כושר העבודה שלכם. חשוב לדעת כי דרגת אובדן כושר עבודה יכולה להיות זמנית או לצמיתות, תלוי בסוג הפגיעה. באמצעות שירות בדיקות של רופא תעסוקתי אחרי תאונת עבודה, תוכלו לקבל חוות דעת רפואית ומקצועית הנוגעת ליכולת הפיזית שלכם לעבוד. זוהי בדיקה השונה מבדיקה שגרתית של רופא משפחה או בדיקה של רופא מומחה כמו אורתופד. הבדיקה של הרופא התעסוקתי, אשר עבר התמחות ספציפית בתחום זה, מתייחסת אך ורק ליכולת העבודה שלכם בסביבות עבודה שונות, בדגש על מקום העבודה בו התרחשה התאונה.

קביעת דרגת אובדן כושר עבודה רופא תעסוקתי

על מנת שיהיה ניתן לקבוע באופן רשמי את דרגת אובדן כושר העבודה שלכם, אתם צריכים שתהיה לכם חוות דעת מהרופא התעסוקתי. בכדי לקבוע את דרגת אובדן כושר עבודה רופא תעסוקתי ידרש לבצע מספר בדיקות רפואיות כגון בדיקות דם, בדיקות שתן, בדיקות שמיעה ובדיקות פיזיות לאבחון חומרת התאונה. על פי ממצאי הבדיקות, הרופא התעסוקתי ירשום עבורכם חוות דעת אשר יש לה תוקף רשמי והיא יכולה לשמש אתכם בהגשת תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי, תביעות בבית משפט ותביעות נגד חברות הביטוח השונות.

אישור רופא תעסוקתי ימי מחלה לטווח ארוך

מלבד קביעת דרגת אובדן כושר העבודה שלכם, הרופא התעסוקתי יכול גם לתת אישורי מחלה. אישור רופא תעסוקתי ימי מחלה הוא רלוונטי במקרים רפואיים הדורשים שיקום ארוך ואינם מאפשרים לכם לעבוד כרגע באותה מסגרת בה עבדתם עד עכשיו. האישור הרפואי יכול לשמש אתכם מול המנהלים הישירים שלכם על מנת לצאת לחופשת המחלה הנדרשת לכם באופן רשמי, כאשר אתם יודעים כי תקבלו תשלום על אותם ימי מחלה.

יצירת קשר עם רופא תעסוקתי אחרי תאונת עבודה

ליצירת קשר עם רופא תעסוקתי אחרי תאונת עבודה, התקשרו למספר הטלפון של חברת מדיטסט המופיע באתר ותוכלו לקבוע כבר לימים הקרובים פגישה עם רופא תעסוקתי מנוסה. הרופאים התעסוקתיים של חברת מדיטסט יכולים להגיע עד אליכם הביתה או למקום העבודה ולבצע את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות לכם.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים