כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופא תעסוקתי אחוזי נכות

איך רופא תעסוקתי יכול להשפיע על קבלת אחוזי נכות?

הרופאים התעסוקתיים בעלי תפקיד חשוב אצל כל עובד המגיש כתב תביעה על אובדן כושר עבודה, בין אם הגשת התביעה היא נגד ביטוח לאומי ובין אם היא נגד חברת ביטוח פרטית. ליווי של רופא תעסוקתי אחוזי נכות מאפשר לכם לקבל חוות דעת אובייקטיבית הנוגעת למצב הרפואי הנוכחי שלכם. חוות הדעת של הרופא התעסוקתי מספקת מידע בנוגע לאובדן כושר עבודה מלא או חלקי והתייחסות לתפקיד הנוכחי שלכם אצל המעסיק. חשוב לציין כי פנייה לרופא תעסוקתי אינה ערובה לכך שתקבלו אחוזי נכות, אך זוהי חוות דעת מקצועית הרלוונטית ביותר לתביעה שלכם ובמידה ותגיעו לערכאות משפטיות, תהיה לה משקל גם על תהליך התביעה שלכם.

קביעת אחוזי נכות לתגמולים חודשיים

אחוזי נכות יכולים לזכות אתכם באופן זמני או לצמיתות בתגמולים חודשיים או פיצוי חד פעמי. הרופא התעסוקתי מוסמך מבחינת החוק לקבוע באיזו מידה נפגעתם פיזית במקום העבודה או מחוץ לעבודה ומהן ההשפעות של הפגיעה על היכולות שלכם לעבוד. זה יכול להיות רלוונטי לגבי פציעה במקום העבודה, מחלה, תאונה וכל מקרה שפגע ביכולת שלכם להמשיך לעבוד בעבודה הנוכחית או בכלל. תהליך התביעה מול המוסד לביטוח לאומי מורכב ממספר שלבים, כאשר אחד השלבים המרכזיים בתהליך הוא הוועדה הרפואית של ביטוח לאומי. בוועדה הזו יושבים רופאים או שילוב של רופא ועובד סוציאלי במטרה לבדוק את אובדן כושר העבודה שלכם. שימוש בחוות הדעת של הרופא התעסוקתי, יסייע לכם לקדם את התהליך לשלב הוועדה הרפואית.

הוצאת חוות דעת רופא תעסוקתי

בכדי להוציא חוות דעת מקצועית של רופא תעסוקתי אחוזי נכות לתהליך התביעה שלכם, מומלץ לכם לפנות למכון רפואי ותיק ומנוסה בתחום על מנת שחוות הדעת תהיה מדויקת, אובייקטיבית ואמינה מול הגורמים הרלוונטיים לתביעה. הצגת חוות דעת של רופא משפחה או רופא מומחה בלבד מקופת החולים שלכם ללא חוות דעת של רופא תעסוקתי, תקשה עליכם בתהליכים הבירוקרטיים מול המוסד לביטוח לאומי או חברות הביטוח. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט נסייע לכם בהוצאת חוות דעת מקצועית עם הרופאים התעסוקתיים שלנו במכון.

פנייה לרופא תעסוקתי אחוזי נכות

ליצירת קשר עם רופא תעסוקתי אחוזי נכות והגשת חוות דעת לתביעה נגד ביטוח לאומי וחברות הביטוח, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במכון הרפואי מדיטסט נשמח לתאם איתכם ביקור אצלנו במכון בגבעתיים לצורך ביצוע בדיקה של רופא תעסוקתי והכנת חוות דעת מקצועית בנוגע לאובדן כושר עבודה.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים