כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופאים תעסוקתיים במרכז

מנהלים צוות עובדים באיזור המרכז? מחפשים עבורם רופא תעסוקתי?

אם אתם מנהלים חברה או עסק באיזור המרכז ונדרשים לספק לעובדים שלכם בדיקות רפואיות תקופתיות, כדאי שיהיה לכם רופא תעסוקתי קבוע שתמיד תוכלו לפנות אליו לכל צורך, בין אם זה לבדיקות תקופתיות לעובדים ובין אם זה לביצוע בדיקות רפואיות לקבלת עובדים למשרה מסויימת. רופאים תעסוקתיים במרכז יכולים לסייע לכם במגוון דרכים ולספק לכם ייעוץ מקצועי אשר יכול לקצר לכם תהליכים בירוקרטיים ומשפטיים. בנוסף לכך, לחוות הדעת הרפואיות של הרופאים התעסוקתיים יש משקל רב מול חברות הביטוח וניתן להשתמש בהן למקרה הצורך.

רפואה תעסוקתית רמת גן וגני תקווה

אם המשרד או המפעל שלכם ממוקם באיזור רמת גן או גני תקווה, יש לכם אפשרות לקבל שירות של רופא תעסוקתי עד אליכם. רפואה תעסוקתית רמת גן וגני תקווה רלוונטית לחברות ובתי עסק הפועלים באיזור ונדרשים לשלוח את העובדים שלהם לבדיקות רפואיות תקופתיות. בכדי לחסוך את הצורך בשליחת העובדים שלכם לבדיקות, יש לכם אפשרות להזמין רופא תעסוקתי גני תקווה או רמת גן שיגיע עד אליכם עם ניידת מקצועית לביצוע הבדיקות. הבדיקות של רופא תעסוקתי גני תקווה כוללות בין היתר בדיקות שמיעה, בדיקות דם ובדיקות שתן.

שירותי רופא תעסוקתי גבעתיים וראשל”צ

בנוסף לשירות רופא תעסוקתי באיזור רמת גן וגני תקווה, יש לכם אפשרות להזמין את כל השירותים של רופא תעסוקתי גבעתיים או ראשון לציון הישר למשרדים שלכם. רופא תעסוקתי בראשון לציון יכול לסייע לכם גם בנושאים הקשורים לחוקי התעסוקה ולמנוע מכם לעשות פעולות או צעדים בתוך מסגרת העבודה שלכם, אשר עלולים לפגוע בבריאות העובדים או ביכולת שלהם למנוע פציעות או תאונות. ישנם גורמים שונים אשר יכולים לפגוע בבריאות העובדים שלכם כגון נזקי רעש, נזקי ראייה, נזקי פוריות ואף נזקים פסיכיאטריים. אם כן, חשוב שיהיה לכם ייעוץ וליווי מקצועי של רופא תעסוקתי בראשון לציון או גבעתיים אשר ילווה אתכם בכל נושא הקשור לבריאות העובדים שלכם.

רופאים תעסוקתיים במרכז במחיר משתלם

לקביעת פגישה עם רופאים תעסוקתיים במרכז, המספקים שירות באיזור המשרד או המפעל שלכם צרו קשר עכשיו עם חברת מדיטסט ותוכלו לקבוע פגישה עם רופא תעסוקתי מנוסה ומקצועי כבר לימים הקרובים.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים