כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

רופאים תעסוקתיים בישראל

איך רופא תעסוקתי יכול לעזור לכם ובאילו מקרים?

רופאים תעסוקתיים בישראל עוברים התמחות ארוכה של 4 וחצי שנים במספר מחלקות רפואיות שונות על מנת להכיר לעומק את הבעיות הנפוצות במסגרות עבודה שונות. הרופא התעסוקתי יכול לספק לכם חוות דעת רפואית רשמית אשר יכולה לשמש אתכם לצורכי תביעה כנגד מעסיק, ביטוח לאומי או חברות ביטוח פרטיות. בנוסף לכך, הוא יכול לסייע לכם בייעוץ מקצועי לצורך בחירת הצעדים הבאים שלכם במידה ונפגעתם פיזית או נפשית במקום העבודה שלכם.

רופא תעסוקתי בלט דיסק ופריצת דיסק

במקרים של פציעה הנוגעת לעמוד השדרה כמו בלט דיסק או פריצת דיסק, מומלץ לפנות לרופא תעסוקתי אשר יבצע את הבדיקות הנדרשות לצורך רישום חוות דעת רפואית. רופא תעסוקתי בלט דיסק או פריצת דיסק מביא איתו ידע בנוגע לפגיעה בכושר עבודה ויכול לייעץ לכם בנושאים אובדן כושר עבודה והזכויות המגיעות לכם. במקרים של פגיעה הנוגעת לפוריות והריון ממקור תעסוקתי, יש אפשרות לפנות לרופא תעסוקתי בהריון ולבצע בדיקות גופניות ורישום חוות דעת רפואית. רופא תעסוקתי בהריון רלוונטי גם במקרים בהם אישה צריכה לעבור לשמירת הריון ולא יכולה להמשיך בעבודתה. במקרה זה, חוות הדעת הרפואית של הרופא התעסוקתי היא משמעותית ביותר ויכולה להוות בסיס לטיפול נכון באישה ולסביבת עבודה טובה יותר בשלבים האחרונים להריון.

רופא תעסוקתי בצבא ובמילואים

מלבד בדיקות רפואיות במהלך הריון או בדיקות במקרים של פציעה בעמוד השדרה, הרופא התעסוקתי יכול לספק חוות דעת רפואית גם במסגרת שירות צבאי סדיר או מילואים. רופא תעסוקתי בצבא יכול להשפיע על התפקיד שלכם בשירות הסדיר או בשירות המילואים ולסייע לכם לעבור לתפקיד המתאים יותר לכושר העבודה הנוכחי שלכם. הכל בהתאם לאבחון הרפואי של הרופא ולאחר ביצוע מספר בדיקות, כגון בדיקות דם, בדיקות שמיעה ובדיקות שתן.

רופאים תעסוקתיים בישראל מהטובים ביותר

לפנייה לרופאים תעסוקתיים בישראל הנחשבים למקצועיים ביותר בתחומם, צרו קשר עכשיו עם חברת מדיטסט וקבעו פגישה עם רופא תעסוקתי של החברה ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר. צוות הרופאים של חברת מדיסטסט מביאים איתם ידע וניסיון בביצוע מאות בדיקות רפואיות בתחום התעסוקתי לחיילים ועובדים שכירים במגוון רחב של תחומי עיסוק.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים