כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

מרפאה תעסוקתית

 

מחפשים מרפאה לבדיקות תעסוקתיות? הגעתם למקום הנכון!

מרפאה תעסוקתית מספקת מגוון רחב של בדיקות המאפשרות לקבל נתונים עדכניים על מצב בריאותו של העובד שלכם. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מתמחים בביצוע בדיקו רפואיות לעובדים כבר מעל ל-2 עשורים ברציפות ואנו מבצעים את הבדיקות באמצעות ציוד מקצועי ומתקדם ביותר. הצוות שלנו מביא איתו ידע עצום בתחום התעסוקתי והוא מבצע בדיקות ספציפיות הנדרשות לצורכי תעסוקה הכוללות בין היתר בדיקות שתן ובדיקות א.ק.ג כאשר כל הבדיקות מתבצעות אצלכם באמצעות מרפאה ניידת המגיעה למקום העבודה שלכם.

מרפאה ניידת לבדיקות תעסוקתיות

מרפאה תעסוקתית פרטית מאפשרת לכם לבצע בדיקות מקיפות למעקב אחר הבריאות של העובדים שלכם. הבדיקות הללו רלוונטיות עבור עובדי המגזר הציבורי והפרטי וניתן לבצע אותן עבור מספר גדול של עובדים כאשר כל הבדיקות כאמור מתבצעות במקום העבודה שלכם, ללא פגיעה בשגרת העבודה של העובדים שלכם. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט ממליצים לכם להזמין מרפאה תעסוקתית פרטית ניידת, מאשר לשלוח את העובדים שלכם לבדיקות תעסוקתיות במרפאה קבועה. בדרך זו ניתן להפחית את ההוצאה על הבדיקה ולהפחית את הפגיעה בעבודה השוטפת.

רופאים מומחים לבדיקות תעסוקתיות

אם המפעל או החברה שלכם ממוקמים באיזור הצפון, תוכלו להזמין דרכנו רופא תעסוקתי בחיפה והסביבה אשר יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש לביצוע כל הבדיקות התעסוקתיות הנדרשות. בנוסף לכך, אם החברה או המפעל שלכם משתמשים בחומרים מסוכנים לבריאות, רופא תעסוקתי בחיפה והסביבה של המרכז הרפואי שלנו יגיע אליכם לביצוע בדיקה הרלוונטית למקומות עם חשיפה לחומרים מסוכנים לבריאות.

המחיר המשתלם ביותר לבדיקה תעסוקתית

מלבד בדיקות של רופא תעסוקתי באיזור חיפה והסביבה, אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מציעים לכם גם בדיקות של רופא תעסוקתי בתל אביב והסביבה. השירות שלנו ניתן עד אליכם ויש לנו צוות רופאים מקצועי המספק שירות בצפון ובאיזור המרכז. רופא תעסוקתי בתל אביב והסביבה של המרכז הרפואי שלנו, יספק לכם את חוות הדעת המקצועית ביותר לגבי המצב הבריאותי של העובדים שלכם.

מרפאה תעסוקתית עם מומחים בתחום

רוצים לדעת עוד על מרפאה תעסוקתית ניידת של המרכז הרפואי שלנו? זה הזמן ליצור קשר עם הצוות המנוסה שלנו במכון הרפואי מדיטסט. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והצוות שלנו יעניק לכם מענה מקצועי ואמין.

 

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים