כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

ימי בדיקות מרוכזים בארגון

צריכים לבצע בדיקות תעסוקתיות לעובדים בארגון? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בארגון שלכם וצריכים לקבוע יום בדיקות רפואיות עבור העובדים, כדאי שתכירו את האופציות הקיימות היום לביצוע ימי בדיקות מרוכזים בארגון. אם בעבר הבדיקות היו מתבצעות במרכז רפואי ייעודי אליו היום מגיעים כל העובדים, היום ניתן לבצע את הבדיקות בתוך הארגון שלכם על ידי צוות מקצועי המגיע אליכם עם ציוד מתקדם לביצוע בדיקות. באמצעות ניידת בדיקות המגיעה אליכם למקום העבודה, ניתן למעשה לבצע את כל הבדיקות התעסוקתיות הנדרשות על פי החוק במקום העבודה שלכם, ללא צורך בשליחת כל העובדים למרכז רפואי לבדיקות תעסוקתיות.

ימי בדיקות מרוכזים במקום העבודה

ימי בדיקות מרוכזים מנוהלים על ידי רופא תעסוקתי המתמחה באבחון ומניעה של מחלות מקצוע או נכות תעסוקתית בכל הדרגות. הרופא התעסוקתי צריך להכיר מגוון רחב של תחומים הנוגעים לתעשייה בישראל ולזהות את הסיכונים בכל תעשייה על מנת לייעץ לארגון מה הדרכים המתקדמות והחדישות ביותר בהן הוא צריך לפעול על מנת למנוע פגיעה בעובדים של הארגון. בדיוק לשם זה נקבעים ימי הבדיקות המרוכזים בכדי להבין באילו סיכונים עומדים העובדים שלכם ביום יום, בין אם אילו סיכונים של פגיעה בשמיעה עקב רעש ובין אלה סיכונים לפגיעה בראייה עקב שימוש לא בטיחותי בציוד עבודה.

קביעת יום לבדיקות לעובדים

על מנת שתוכלו לספק לעובדים שלכם בארגון יום בדיקות מרוכז עם צוות מקצועי, אתם צריכים לפנות לחברה המורשית על פי משרד הבריאות לבצע את הבדיקות התקופתיות הנדרשות. בנוסף לכך, חשוב לפנות לחברה בעלת ניסיון וידע בניהול ביצוע בדיקות בהיקפים גבוהים. אחד המכונים הרפואיים המנוסים ביותר בישראל בתחום הבדיקות התעסוקתיות הוא המכון הרפואי מדיטסט. המכון הרפואי מדיטסט מביא איתו ניסיון של מעל ל-35 שנים ברציפות בביצוע ימי בדיקות למגוון רחב של חברות וארגונים גדולים ברחבי הארץ. צוות החברה כולל רופאים תעסוקתיים מהשורה הראשונה וצוות טכנאים רפואיים לביצוע בדיקות ניידות בארגונים. המכון משתמש בציוד הרפואי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות ניידות עם מעל ל-30 פרמטרים של בדיקות מעבדה.

ימי בדיקות מרוכזים בארגון עם מכון רפואי מקצועי

לתיאום ימי בדיקות מרוכזים בארגון שלכם, צרו קשר עם המכון הרפואי מדיטסט והצטרפו למאות הארגונים והחברות שכבר ביצעו ימי בדיקות תקופתיות עם הצוות המיומן של המכון. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו יום ושעה לביצוע יום הבדיקות.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים