כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

ימי בדיקות מהעבודה

מקום העבודה שלכם מחוייב בבדיקות תקופתיות?

ימי בדיקות מהעבודה מתבצעים במגוון רחב של תחומי עבודה ובמידה וגם מקום העבודה שלכם נדרש לביצוע הבדיקות, כדאי שתהיה לכם כתובת קבועה לביצוע הבדיקות התקופתיות. ימי הבדיקות מנוהלים על ידי צוות רפואי עם רקע של רפואה תעסוקתית והוא מחוייב לעמוד בדרישות של משרד הבריאות ולהיות מאושר לבצע את הבדיקות הללו. חשוב לדעת כי רופא תעסוקתי הוא רופא מוסמך אשר עבר התמחות (בנוסף לתקופת לימודיו) של 4 וחצי שנים במגוון רחב של מחלקות רפואיות בבתי חולים, על מנת להכיר את כל הבעיות הבריאותיות האפשריות עבור עובדים במגוון רחב של תחומי תעסוקה.

חשיבות ימי בדיקות מרוכזים מהעבודה

אז למה למעשה ימי בדיקות מרוכזים מהעבודה הם חשובים? ימים מרוכזים של בדיקות כוללים מגוון רחב של בדיקות רפואיות היכולות לגלות בעיות רפואיות רדומות או לא ידועות. זוהי למעשה רפואה מונעת כאשר המטרה היא לשמור על העובדים שלכם בריאים ככל הניתן גם לשנים הבאות. הבדיקות כוללות בין היתר בדיקות דם מקיפות, בדיקות א.ק.ג ובדיקות לחץ דם כאשר בכל סיום בדיקה אתם מקבלים דו”ח מפורט על המצב הבריאותי של העובד שלכם. החוק בישראל מחייב מקומות עבודה מסויימים לבצע את הבדיקות התעסוקתיות בכל שנה עבור העובדים שלהם וללא הבדיקות הללו מקום העבודה עלול לאבד את רישיון העסק שלו. בנוסף לכך, הבדיקות התעסוקתיות יכולות לגלות חשיפה לחומרים מסוכנים ויכולות לסייע לכם המעסיקים למנוע פגיעה בריאותית בעובדים שלכם בטווח הארוך.

קביעת יום לבדיקות תקופתיות לעובדים בחברה

קיבלתם החלטה לקבוע יום לבדיקות תעסוקתיות? רוצים לקבוע את הבדיקות אצלכם במקום העבודה? זה הזמן לפנות למכון הרפואי מדיטסט המספק שירות בדיקות ניידות עד למקום העבודה. צוות החברה כולל רופאים תעסוקתיים מוסמכים וצוות טכנאים רפואיים מהטובים ביותר בישראל. ניסיון החברה מתפרס על פני יותר מ-35 שנה של ביצוע בדיקות תעסוקתיות למגוון עצום של בתי עסק, מפעלים, ארגונים וחברות ציבוריות וממשלתיות.

ימי בדיקות מהעבודה דרך מכון רפואי מקצועי

לקביעת ימי בדיקות מהעבודה, התקשרו עכשיו לצוות המכון הרפואי מדיטסט ושריינו את היום והשעה המתאימים ביותר לביצוע בדיקות תעסוקתיות עבור העובדים שלכם בחברה. צוות המכון הרפואי מדיטסט ישמח לספק לכם את תוצאות הבדיקות בטווח זמן המהיר ביותר.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים