כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

ימי בדיקות לעובדים

מתכננים לבצע בדיקות תקופתיות לעובדים שלכם?

ימי בדיקות לעובדים יכולים להתבצע במסגרת בדיקות תקופתיות שנתיות או על פי דרישה של מנהלי החברה או הארגון. באמצעות ריכוז של הבדיקות ליום אחד ספציפי או למספר ימים מרוכזים, ניתן למנוע את הפגיעה בעבודה השוטפת ולבצע את הבדיקות לכלל העובדים הנדרשים לכך. ישנם מקומות עבודה בישראל המבצעים בדיקות תקופתיות לכל העובדים וישנם מקומות עבודה המציעים בדיקה תקופתית שנתית לכל העובדים מגיל 40 ומעלה. בדרך זו ניתן למנוע בעיות בריאותיות בלתי רצויות עבור עובדים מסויימים ולקבל דו”ח מפורט לגבי המצב הבריאותי של כל עובד ועובד בחברה שלכם.

ימי בדיקות מרוכזים לעובדים שלכם

ימי בדיקות מרוכזים לעובדים רלוונטיים למגוון רחב של תחומי עבודה, מעובדי בנקים ועד עובדים ממשלתיים וקבוצות ספורט מקצועניות. בנוסף לכך, ישנן חברות הנדרשות לבצע בדיקות רפואיות הנוגעות לשימוש בכלי עבודה מסויימים או בכלי נשק. על פי החוק בישראל כל בעל רישיון לכלי נשק צריך להחזיק באישור רפואי תקופתי. חברות אבטחה ושמירה יכולות לקבוע יום מרוכז עבור העובדים שלהן ולבצע את הבדיקה התקופתית ביום אחד. בדרך זו ניתן לקבל את האישורים הנדרשים להמשך העבודה של המאבטחים והשומרים ולמנוע פגיעה בעבודה השוטפת של החברה באמצעות עמידה בכל דרישות החוק להחזקת רישיון לכלי נשק.

ימי בדיקות מרוכזים לעובדי מדינה דרך חברה מקצועית

אם אתם נמצאים בתפקיד ניהולי במוסד ציבורי או ממשלתי, יש לכם אפשרות להזמין ימי בדיקות מרוכזים לעובדי מדינה דרך אחד הגופים המקצועיים ביותר בתחום – המכון הרפואי מדיטסט. מכון מדיטסט מביא איתו צוות מיומן ומקצועי המספק שירות למאות חברות וארגונים ברחבי הארץ עם בדיקות תעסוקתיות איכותיות כגון בדיקות דם, א.ק.ג ושתן. לקוחות המכון הרפואי מדיטסט מגיעים מארגונים גדולים כמו חברת טבע, חברת בזק, חברת כלל והתעשייה האווירית. צוות החברה כולל רופאים בעלי ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום וצוות טכנאים רפואיים מיומן ומקצועי המתמחה בביצוע בדיקות ניידות במקום העבודה, עם יכולות לביצוע מגוון רחב של בדיקות ביום מרוכז אחד.

קביעת תאריכים לימי בדיקות לעובדים שלכם

קביעת תאריך לימי בדיקות לעובדים שלכם, צרו קשר עכשיו עם צוות המכון הרפואי מדיטסט ושריינו את התאריך המתאים ביותר עבורכם. המכון הרפואי מדיטסט מזמין אתכם להינות משירות מקצועי ואמין על פי לוחות זמנים מדוייקים, במטרה לספק לכם חוות דעת רפואיות עם פגיעה מינימלית ביום העבודה של העובדים שלכם.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים