כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

בדיקת רופא תעסוקתי

על בדיקת רופא תעסוקתי

הצורך בביצוע בדיקת רופא תעסוקתי ומסגרות הפעילות של שירותי הרפואה התעסוקתית בישראל, מתבססים על הגדרות החוק לביטוח בריאות ממלכתי, לצד התקנות השונות של פקודת הבטיחות בעבודה. בדיקת רופא תעסוקתי ניתן לבצע, במכונים שאושרו על ידי משרד העבודה והרווחה ובאמצעות ציוד רפואי, המותאם לצורכי הבדיקה וקיבלו, את אישורי משרד הבריאות כנדרש. תחומי הבדיקה צריכים להיות מותאמים, למטרות הספציפיות של העיסוקים השונים, בהתאם לדרישות המוגדרות בתקנות הרלוונטיות, של הרפואה התעסוקתית.

בדיקות למגוון מטרות שונות

התחום של רפואה תעסוקתית עוסק בעיקרו ברפואה מונעת, בהקשרים של בריאות העובדים בעולם התעסוקה. רפואה תעסוקתית, בין במסגרות שהוגדרו בחקיקה והן במסגרות וולונטריות של חברות וארגונים, יכולה לסייע בזיהוי מוקדם ובמניעת מחלות  או נזקים בריאותיים של העובדים. כאשר מדובר על סביבת עבודה, בעלות רמת סיכון סביבתית גבוהה, בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדי חברה נועדו, לשמור על בריאותם המתמשכת של העובדים. בסביבות עבודה בהן, כשירות העובד קריטית לשלום הציבור, בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדי חברה הינם חלק מההסמכה הנדרשת לתחום, לשם קבלת היתר עבודה כחוק.

שירותי רפואה מונעת לעובדי מדינה

המדינה מעודדת שירותי רפואה מונעת של עובדים ,גם בתחומים ללא סיכון הנובע ישירות ממאפייני העבודה. במסגרת התנאים הסוציאליים של עובדי המגזר הציבורי, עובדים מגיל 46 ומעלה זכאים, אחת לשנתיים, לבצע בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדי מדינה ולקבל, על כך החזר כספי מלא ממקום העבודה. בנוסף, ההיעדרות מהעבודה לשם ביצוע בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדי מדינה מזכה, את העובד בשכר עבודה יומי מלא, כמו גם בהחזר כספי, על הוצאות הנסיעה, בהתאם למקום הבדיקה. התחום של בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדים במשרדי הממשלה מנוהל במסגרת כל משרד, תוך שיתוף פעולה של אגף החשב הכללי במשרד האוצר, עם נציבות שירות המדינה.

בדיקת רופא תעסוקתי במכון מוכר

אם אתם מחפשים מכון מוכר ומנוסה, עבור בדיקת רופא תעסוקתי המרכז הרפואי של מדיטסט, הוא הכתובת בדיוק שבילכם. מדיטסט מבצעת בדיקות תקופתיות רפואיות לעובדים במגוון מגזרים שונים, בהתאם למאפייני העבודה ולדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות. המכון ממוקם בגבעתיים ומכיל, את כל הציוד המתקדם ביותר בתחום, לשם ביצוע כל סוגי הבדיקות הרלוונטיות במהירות ובמקצועיות. המכון מתמחה בתחומים השונים של הרפואה התעסוקתית ומוסמך, לבצע מגוון בדיקות רפואיות, לשם הנפקת רישיונות ואישורים רשמיים.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים