כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

בדיקות רפואיות תקופתיות כלליות

מנהלים מפעל תעשייתי? נדרשים לבצע בדיקות לעובדים?

מפעלי תעשייה רבים בישראל נדרשים לשלוח את העובדים שלכם לבדיקות רפואיות תקופתיות כלליות. הבדיקות הללו כוללות בין היתר בדיקות מעבדה ובדיקות גופניות כלליות על מנת לאמוד את המצב הבריאותי של כל עובד ועובד במפעל. מפעלים המשתמשים בחומרי גלם עם סיכון מסויים לבריאות העובדים, יכולים למנוע בעיות בריאותיות עתידיות על ידי בדיקות תעוסקתיות היכולות לגלות חשיפה מסכנת לחומרים מסויימים. אם המפעל שלכם נדרש לביצוע בדיקות תקופתיות שנתיות, זה הזמן שלכם למצוא מכון רפואי אמין ומקצועי שיבצע את הבדיקות עבורכם ועבור העובדים שלכם במפעל.

בדיקות רפואיות תעסוקתיות לעובדי מפעלים

חשוב לדעת כי בדיקות רפואיות תעסוקתיות הן רלוונטיות גם לעובדים ספציפיים במפעלים תעשייתיים ולאו דווקא לכלל העובדים. למשל, עובדים אשר נדרשים לעבוד עם קרינה מיננית, מחוייבים לעבור בדיקה רפואית על מנת לקבוע האם הם מתאימים לעבודה מהסוג הזה. בנוסף לכך, עובדים החשופים לקרינה מיננת חייבים לעבור בכל שנה באופן קבוע בדיקה רפואית ולכן יש צורך בקביעת בדיקות תקופתיות עבור העובדים הללו. מלבד חומרי גלם מסוכנים, בדיקות תקופתיות רלוונטיות גם לעובדים בעבודה בגובה ובמצבי סיכון ולעובדים המחזיקים ברישיון כלי נשק באופן קבוע.

מכון רפואי מקצועי לביצוע בדיקות תקופתיות

על מנת לבצע את הבדיקות התקופתיות הנדרשות עבור העובדים שלכם, יש לכם אפשרות להזמין שירות ייחודי לביצוע הבדיקות במפעל שלכם. באמצעות ניידת בדיקות מקצועית, ניתן לבצע את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות לעובדי מפעל בכל סוגי תחומי העיסוק. המכון הרפואי מדיטסט מציע לעובדים שלכם ניידת בדיקות חדישה ומתקדמת המגיעה הישר למפעל שלכם עם צוות טכנאים רפואיים מהטובים ביותר. כל הבדיקות התעסוקתיות הנדרשות מתבצעות באותו היום עבור כל העובדים או חלקם, תלוי בכמות העובדים שלכם. המכון הרפואי מדיטסט פועל כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ויכול לספק לכם את השירות המקצועי ביותר עבור בדיקות תעסוקתיות לעובדים.

בדיקות רפואיות תקופתיות כלליות למפעל שלכם

אם אתם צריכים לבצע בדיקות תקופתיות לעובדים, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע לביצוע הבדיקות. לביצוע בדיקות רפואיות תקופתיות כלליות, צרו קשר עכשיו עם המכון הרפואי מדיטסט והצטרפו למאות מפעלי התעשייה ברחבי הארץ שמזמינים בכל שנה את ניידת הבדיקות התעסוקתיות של המכון.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים