כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

בדיקות סקר רפואיות לעובדים

על ביצוע בדיקות סקר רפואיות לעובדים

חברות וארגונים רבים מציעות על חשבונם, בדיקות סקר רפואיות לעובדים באופן תקופתי. לביצוע של בדיקות רפואיות תקופתיות ישנה חשיבות גדולה במיוחד בעידן הנוכחי. זאת מכיוון שאורח החיים המודרני ושעות העבודה הארוכות והמאומצות, של עובדים רבים מתאפיין בעומסים ולחצים רבים, העלולים לפגוע בבריאות של העובד. בדיקות סקר רפואיות לעובדים מאפשרות, הן לעובד והן למקום העבודה לזהות, ירידה תפקודית ובריאותית. הקידום של רפואה מניעתית ושמירה על בריאות העובדים, מסייע בסופו של דבר גם למעסיק בטווח הארוך. בעזרת שמירה של העובדים כשהם בתפקוד גבוה, ללא בעיות רפואיות בהמשך, מונעים מראש מחלות העלולות, להביא להיעדרויות מהעבודה בהמשך.

שיפור תנאי העבודה

ארגונים רבים מציעים, בדיקות סקר רפואיות לעובדים בארגון גם מתוך מחויבות ערכית לרווחת העובדים וגם כחלק מתנאי העבודה, שנועדו לשמור על העובדים בארגון. שירותי רפואה מונעת, של בדיקות סקר רפואיות לעובדים בארגון לצד, תנאים סוציאליים נוספים, יוצרים מחויבות גבוהה של העובד לארגון. ארגונים רבים מחפשים כל העת, כיצד ליצור בקרב העובדים זהות ארגונית. שירותים אלו נופלים במסגרת מאמצים אלו. הגברת המוטיבציה של העובד מתנאי העבודה וההזדהות שלו, עם הארגון ומטרותיו ,מביאים גם לתפוקה גבוהה בהמשך ולהצלחת הארגון כולו בטווח הארוך.

תרומה כלכלית בטווח הארוך

חשוב להבין שלבריאותם של העובדים והאימוץ של אורח חיים בריא, יש תרומה כלכלית ישירה למעסיק. בדיקות סקר רפואיות לעובדים בחברה מאפשרת, שמירה על אורח חיים בריא, תוך מניעה וריפוי מוקדם של מחלות כמו, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, סוגי סרטן שונים ועוד. מבחינת היתרונות הכלכליים הנלווים לביצוע בדיקות סקר רפואיות לעובדים בחברה באופן עקבי, ניתן לציין את הצמצום הצפוי של ימי מחלה והעדריות ממקום העבודה, שהחברה הייתה סופגת ללא ביצוע הבדיקות.

בדיקות סקר רפואיות לעובדים במכון מנוסה

ריכוז מגוון רחב של בדיקות סקר רפואיות מהעבודה לתוך יום אחד ,מאפשר להוזיל את העלויות למעסיק. במקומות עבודה רבים בדיקות סקר רפואיות מהעבודה ניתנות כהטבה לעובדים, בדרגים מתקדמים או לכלל העובדים, בהתאם לרמת הוותק בחברה. אם אתם מחפשים מקום מקצועי, עבור ביצוע בדיקות סקר רפואיות לעובדים שלכם, מכון מדיטסט, הוא כתובת מצוינת בשבילכם. מדיטסט הוותיק פועל בתחום, מאז שנות ה-80 ומנוסה בביצוע בדיקות סקר לחברות וארגונים גדולים וקטנים.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים