כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

אישור רופא תעסוקתי לחזרה לעבודה

נפגעתם במסגרת העבודה שלכם? מעוניינים לחזור לעבוד בתפקיד אחר?

פגיעה פיזית בזמן עבודה יכולה להתרחש עקב סיבות שונות כגון חשיפה לחומרים מסוכנים או רעילים או תאונה. במידה ואתם רוצים לחזור לעבוד תחת המעסיק שלכם ולחזור למסגרת העבודה שלכם, כדאי לכם לבדוק האם אתם יכולים לעבוד באותו תפקיד שהייתם בו לפני הפגיעה הפיזית. כדאי שתדעו כי יש לכם אפשרות לדרוש מהמעסיק מעבר לתפקיד אחר באמצעות הצגת אישור רופא תעסוקתי לחזרה לעבודה.

איך המעסיק פועל במקרה שלכם?

בעת קבלת האישור על כך שאתם יכולים לחזור לעבודה רק בתפקיד אחר עקב מגבלות פיזיות, המעסיק עלול לקבל החלטה לא פשוטה מבחינתו לגבי המשך ההעסקה שלכם. במידה והוא לא מצליח למצוא תפקיד אחר המתאים ליכולות הפיזיות שלכם, הוא כנראה יצטרך לפטר אתכם. אם המעסיק מפטר אתכם הוא יכול להיות חשוף לתביעה בגלל פיטרון על רקע בריאותי. אם כן, האישור שניתן לכם מרופא תעסוקה הוא מסמך חשוב שיכול גם שווה הרבה כסף במידה והמעסיק מפטר אתכם ומתחייב עקב כך גם לספק לכם את כל הפיצויים והתנאים הסוציאליים הנדרשים על פי הסכם העסקה שלכם.

אישור עבודה להיקף משרה שונה

אישור רופא תעסוקתי לחזרה לעבודה יכול להיות שונה מעובד לעובד על פי מקרה הפגיעה הפיזית והאפשרויות הקיימות מבחינה תעסוקתית עבור העובד. יתכן שהאישור שתקבלו יתייחס לחזרה לעבודה בהיקף משרה נמוך יותר ויש לקחת זאת בחשבון. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מספקים ללקוחות שלנו בדיקות של רופא תעסוקתי באמצעות ציוד ומכשור מתקדם בהתאמה מושלמת לצרכי הבדיקה שלכם. הצוות שלנו כולל רופאים עם ניסיון של מעל ל-25 שנה ברציפות המבצעים מאות בדיקות תעסוקתיות בכל שנה. המכון שלנו ממוקם באזור מרכזי בגבעתיים ונגיש בצורה נוחה הן עם תחבורה ציבורית והן עם רכב פרטי.

אישור רופא תעסוקתי לחזרה לעבודה

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת אישור רופא תעסוקתי לחזרה לעבודה, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במכון הרפואי מדיטסט נשמח לספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לאישור התעסוקתי הנדרש לכם. הצוות שלנו זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לתאם איתכם פגישה במכון שלנו ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים