מרכזי רפואה תעסוקתית

מחפשים מרכז תעסוקתי מקצועי? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

מרכזי רפואה תעסוקתית מספקים שירות חיוני עבור עובדים במקומות עבודה שונים כגון ארגונים גדולים, מפעלי תעשייה, מוסדות ציבוריים וממשלתיים. תפקידם העיקרי של המרכזים הרפואיים הללו הוא למנוע פגיעה בעובד עקב חשיפה לא מבוקרת לחומרים מסוכנים או בעבודות עם סיכון בטיחותי כמו עבודות בגובה או בשימוש כלי עבודה מאסיביים עם רמת סיכון גבוהה. הדרך הטובה ביותר לספק לעובדים שלכם שירותי מרכז רפואי תעסוקתי היא באמצעות שירות עד למקום העבודה, הכולל שימוש בציוד מקצועי לצורך ביצוע כל הבדיקות התקופתיות הנדרשות.

פנייה למרפאה תעסוקתית באילת

מנהלים צוות עובדים באיזור אילת? זקוקים למרפאה תעסוקתית מקצועית? מרפאה תעסוקתית באילת תספק עבור העובדים שלכם את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי. הבדיקות מתבצעות על ידי חברה מקצועית המוכרת על ידי משרד הבריאות כספקית של רפואה תעסוקתית. השירות עבור העובדים שלכם כולל בין היתר מעל ל-10 בדיקות רפואיות נדרשות כגון בדיקות דם ובדיקות א.ק.ג במנוחה ובמאמץ ובדיקות שתן. הבדיקות מועברות למעבדה מקצועית המספקת תשובות תוך מספר ימים על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה רפואית על כל עובד ועובד שלכם. אם סוג העבודה שלכם דורש בדיקות תעסוקתיות תקופתיות, יש לכם אפשרות לקבל את השירות גם באילת בתוך מקום העבודה עצמו, כאשר הצוות הרפואי מגיע אליכם עם ציוד מתקדם לביצוע הבדיקות ללא צורך של הגעת העובדים למרכז רפואי מסויים. בדרך זו, תוכלו לשמר את תהליך העבודה שלכם ללא פגיעה משמעותית בעבודה השוטפת.

רופאים תעסוקתיים מקצועיים באיזור הדרום

רופא תעסוקתי למפעל או למשרדים שלכם, יכול לסייע לכם במתן בדיקות תקופתיות בהתאמה לצרכי מקום העבודה. בין אם מקום העבודה שלכם הוא מפעל תעשייתי ובין אם הוא דורש עבודות בסיכון גבוה, המכון הרפואי מדיטסט יספק לכם את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות עבורכם. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-35 שנים ברציפות עם צוות רופאים וטכנאים רפואיים מהטובים ביותר בארץ. צוות החברה יכול להגיע עד אליכם לאילת לצורך ביצוע בדיקות רפואיות עבור כל העובדים שלכם, בכל סדר גודל ולספק לכם תשובות מעבדה מהירות ואיכותיות עבור כל עובד ועובד שלכם.

מרכזי רפואה תעסוקתית מהטובים בישראל

למידע נוסף על שירותי מרכזי רפואה תעסוקתית של המכון הרפואי מדיטסט, צרו קשר עכשיו עם צוות המכון דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, או באמצעות שליחת מייל לכתובת המייל המופיעה כאן בדף. צוות הרופאים של המכון הרפואי מדיטסט ישמח לספק לעובדים שלכם את כל הבדיקות הרפואיות התקופתיות הנדרשות להמשך העבודה.

Leave a Reply

Close Menu