כתובתנו

תפוצות ישראל 6א גבעתיים

טלפון

03-7325151

E-Mail

meditest@meditest.co.il

טפסים להורדה

הקליקו כאן [...]

בדיקה תקופתית לעובדי חברה

מעוניינים לבצע בדיקה תקופתית לעובדים בחברה שלכם?

אם אתם מחפשים מכון מקצועי לבדיקה תקופתית לעובדי חברה אשר יכול לספק לכם את הבדיקות במקום העבודה שלכם, כדאי שתכירו את המכון הרפואי מדיטסט. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מספקים מגוון רחב של בדיקות רפואיות תעסוקתיות עם רופאים מהשורה הראשונה בתחום. הבדיקות מתבצעות עם ציוד מתקדם ומקצועי ומספקות חוות דעת רפואית למעסיק לגבי המצב הבריאותי של כל עובד ועובד בחברה.

יתרונות הבדיקה הרפואית התקופתית לעובדים

בדיקה רפואית תקופתית לעובדי חברה מהווה בסיס לשמירה על בריאות העובדים שלכם. במקרים מסויימים בדיקה זו היא מחוייבת, תלוי בסוג העבודה ובסוגי החומרים המשמשים בעבודה היום יומית של העובדים שלכם. בדיקה רפואית תקופתית לעובדי חברה רלוונטית הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי וניתן לבצע אותה גם לכמות עובדים גדולה בזמן מוגדר מראש ללא פגיעה בתהליכי העבודה שלכם. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מספקים לכם כלי חשוב למדידת המצב הבריאותי של העובדים שלכם, היכול לספק לכם מידע גם כאשר ישנה עבודה עם חומרים מסוכנים בשגרה היום יומית של העובדים.

בדיקות דם מהירות במעבדה מקצועית

הבדיקה התקופתית כולל בין היתר גם בדיקות דם תקופתיות לעובדי חברה. בדיקות המעבדה שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ומהירה ומספקות מעל לשלושים פרמטרים שונים של בדיקות. באמצעות בדיקות דם תקופתיות לעובדי חברה, ניתן לקבל יותר פרטים על המצב הבריאותי של כל עובד בחברה שלכם ולספק את הייעוץ הנדרש לכל עובד על מנת לשפר את בריאותו לטווח הארוך.

קבלת הצעת מחיר לבדיקה התקופתית לעובדים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לבדיקה התקופתית לעובדים שלכם? זה הרגע ליצור קשר עם הצוות שלנו במכון הרפואי מדיטסט ולקבל הצעת מחיר המותאמת על פי מספר העובדים שלכם וסוג הבדיקה המתבקשת. הצוות שלנו יתאים את סוג הבדיקה ויספק לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת ביותר ללא תחרות.

בדיקה תקופתית לעובדי חברה עם רופאים מנוסים

בדיקה תקופתית לעובדי חברה חשוב לעשות רק עם מכון מקצועי ומנוסה. אנחנו במכון הרפואי מדיטסט מביאים איתנו ניסיון של מעל ל-35 ברציפות עם מגוון רחב של בדיקות הרלוונטיות לתחום התעסוקה הפרטית והציבורית. הצטרפו עכשיו למאות החברות והרשויות שכבר נהנות מהשירות שלנו לבדיקות תקופתיות עבור העובדים שלהן.

אנו כאן עבורכם:

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים